Osiedle Bajkowe w Jarocinie

Osiedle Bajkowe to doskonałe miejsce dla wszystkich ceniących spokój i bliskość natury. Nowoczesne i wygodne domki szeregowe oraz kameralne budynki czterokondygnacyjne w połączeniu z widokiem na las i bezpośrednim sąsiedztwem osiedla domków jednorodzinnych stanowią miejsce emanujące pozytywną energią.

Informacje o inwestycji

Osiedle Bajkowe to czterokondygnacyjne budynki mieszkaniowe z garażami. Cała inwestycja obejmuje budowę 6 budynków z 216 mieszkaniami 1, 2 i 3 pokojowymi. Dotychczas oddano do użytku 120 mieszkań. Obecnie powstaje budynek z 24 mieszkaniami o powierzchni od 31,78m2 do 66,28m2.

Mieszkania

Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej ocieplone styropianem. Wszystkie mieszkania są mieszkaniami własnościowymi z udziałem gruncie. Każdy lokal posiada osobną księgę wieczystą, co jest bardzo ważne przy kosztach związanych z eksploatacją mieszkania. Następną zaletą mieszkań jest wyposażenie lokali w piece dwufunkcyjne dzięki czemu przyszli lokatorzy mogą w pełni kontrolować wydatki związane z ogrzewaniem swojego mieszkania. Oddawane będą lokatorom w stanie deweloperskim tzn. całkowicie wykończonym, jedynie bez paneli, płytek ceramicznych i drzwi wewnętrznych oraz białego montażu.

Zalety mieszkań:

  • nieodpłatne komórki lokatorskie
  • możliwość dokupienia garażu
  • niskie koszty eksploatacji
  • możliwość wprowadzenia zmian nieistotnych, a co za tym idzie dostosowania swojego mieszkania wg swoich oczekiwań
  • możliwość sfinansowania zakupu mieszkania z programu MdM
  • pomoc w zakresie doboru najkorzystniejszego sposobu finansowania nieruchomości

 

PRZEJDŹ DO ZESTAWIENIA – MIESZKANIA JAROCIN