Osiedle Bajkowe w Jarocinie

Osiedle Bajkowe to nowoczesne i wygodne domki szeregowe oraz kameralne budynki czterokondygnacyjne. W połączeniu z widokiem na las i bezpośrednim sąsiedztwem osiedla domków jednorodzinnych stanowią miejsce emanujące pozytywną energią i spokojem

 

Mieszkania
Wszystkie mieszkania posiadają dobrze rozplanowane powierzchnie, które w prosty sposób można dostosować do własnych, indywidualnych potrzeb. Pierwszy budynek z 28 mieszkaniami został oddany do zamieszkania lokatorom w czerwcu 2010r. Kolejny z 24 mieszkaniami w czerwcu 2011 roku. Trzeci blok z 32 mieszkaniami został oddany w czerwcu 2012r. Czwarty blok (36 mieszkań) ukończymy do 30.04.2014 roku. Do każdego lokalu przyporządkowana jest nieodpłatna komórka lokatorska. Istnieje również możliwość dokupienia garażu.

W kondygnacji najniższej znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie.

Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej ocieplone styropianem. Oddawane będą lokatorom w stanie deweloperskim tzn. całkowicie wykończonym, jedynie bez paneli, płytek ceramicznych i drzwi wewnętrznych oraz białego montażu. Na etapie budowy wszelkie zmiany wykonujemy na życzenie klienta bezpłatnie. Nowością jest wyposażenie każdego mieszkania w osobny piec gazowy dwufunkcyjny - dzięki czemu przyszli lokatorzy będą mogli w pełni kontrolować wydatki związane z ogrzewaniem swoich czterech ścian.

Nie ma problemu, aby finansować zakup mieszkania z kredytów. Inwestor udostępnia wszystkie potrzebne dokumenty niezbędne do uruchomienia kredytu hipotecznego. Poszczególne wpłaty za mieszkanie rozłożone są w czasie, tak by następowały równolegle z postępem robót.

 

 

ARTBUD jest generalnym wykonawcą inwestycji.

 

 

PRZEJDŹ DO ZESTAWIENIA – MIESZKANIA JAROCIN